Profesionálne doučovanie a výučba angličtiny cez Skype / Výučba AJ online / individuálny kurz angličtiny online

Košice
0944 245 115
ILoveEnglish1@mail.ru

Oľga

Fotogaléria:

Referencie:

Moja prax:

- súkromné jazykové školy:

               lektor anglického jazyka (deti, dospelí, individuálna a skupinová výučba, príprava na pracovný pohovor, príprava na prijímacie skúšky a maturity, všeobecná angličtina)

- Cargo-partner SR, s.r.o., Košice (lektor anglického jazyka - skupinová výučba - začiatočníci, pokročilé)

- KOSIT, a.s., Košice (lektor anglického jazyka - skupinová výučba - začiatočníci)

- NESS KDC, s.r.o., Košice (lektor anglického jazyka - skupinová výučba - začiatočníci, mierne pokročilé, pokročilé, vysoko pokročilé)

- EUROVIA SK, a.s., Košice (lektor anglického jazyka - skupinová výučba - začiatočníci, mierne pokročilé)

- Swep Slovakia, s.r.o., Kechnec (lektor anglického jazyka - skupinová výučba -  začiatočníci, mierne pokročilé, pokročilé)

 

      Osobné referencie:

 

Som veľmi spokojná, veľmi odporúčam vyučovanie s Oľgou, od času, od kedy ma Oľga doučuje, vidím na sebe progres.
Jarmila Centková - 09.07.2013


Vela som sa naucila, hodiny boli prijemne a zaujimave, vrelo odprucam.
Januska - 09.07.2013


Veľmi dobrá skúsenosť, môžem len odporučiť!!!
Ica - 09.07.2013


Olga - výuka anglického jazyka bola skvelá,veľmi som bola spokojná s úrovňou.Olga je sympatická, zodpovedne si pripravovala témy na každú hodinu,veľa ma naučila a vrelo odporúčam vybrať si práve ju či na súkromné hodiny,alebo doučovanie angličtiny.
RNDr.Soňa Pitková - 09.07.2013


Olga je skvela lektorka s perfektnými znalostami anglickej gramatiky a výslovnosťou ako "native speaker" :-) Vrelo odporúčam!!
Danka - 10.07.2013


Mala som tú česť byť doučovaná Oľgou na štátnice. Som spokojná, kedže som ich urobila a doučovanie sa vyplatilo:) Odporúčam každému, budete spokojní a naučí Vás všetko, čo potrebujete či už pre pracovné, alebo školské záležitosti...
Zuzana Sabolová - 10.07.2013


Olgu vrelo odporucam, velmi prijemna, ustretova, trpezliva, priatelska. Vie velmi dobre vysvetlit a motivovat. Ku kazdej z nas co sme boli v skupine pristupovala aj individualne, aby zistila nase pripadne nedostatky a poopravila nas.
Lubka Sykorova - 14.07.2013


Som veľmi spokojná s vyučovaním s Oľgou, čo sa týka prípravy na hodinu, prístupu a výučby. Odporúčam všetkým, ktorí sa chcú učiť anglický jazyk.
Jaroslava Ehnová - 14.07.2013


Veľmi dlho som hľadala kvalitného lektora a práve som ho našla. Oľga je profesionál vo svojom odbore a vie sa prisposobiť každej mojej požiadavke. Som nadmieru spokojná s jej hodinami a každému kto chce kvalitnú výuku angličtiny, vrelo odporúčam!
Mgr. Ivana Blahová - 03.09.2013


Oľga je veľmi priateľská a hodiny vedie profesionálne. Páči sa mi jej osobný prístup a záujem naučiť žiaka. Už po pár týždňoch som istejšia pri rozprávaní a lepšie rozumiem gramatike a jej používaniu v praxi. Som s Oľgou veľmi spokojná a rada ju odporučím ďalej.
Katka - 14.09.2013
 

Oľga, je lektorkou akú som si predstavovala. Páči sa mi jej spôsob výučby a trpezlivosť, ktorú so mnou má. Je to skutočne profík a môžem ju len a len doporučiť všetkým, ktorí, ešte váhajú.
Daniela - 15.09.2013


Som veľmi spokojná s Oľgou. Dokáže veľmi dobre vysvetliť učivo. Páči sa mi jej spôsob výučby a trpezlivosť, ktorú so mnou má. Oľgu vrelo odporúčam aj iným žiakom, ktorý sa pripravujú na maturitu alebo iné skúšky.
Tatiana Sukeľová - 23.10.2013


Olga je velmi prijemna,sympaticka. Hodiny s nou sú prijemne a zaujimave, vrelo odprucam. ;)
Veronika - 23.10.2013


Oľgu poznám už z jej pôsobenia v jazykovej škole, kde bola moja lektorka AJ. Keďže som bol veľmi spokojný s jej prístupom a spôsobom výučby, tak som ju po dlhšom čase skontaktoval, a teraz máme lekcie cez Skype. Opäť som s Oľgou veľmi spokojný, a môžem pochváliť aj jej výslovnosť ako native speakera. Vrelo odporúčam.
Roman Šoltész - 25.10.2013


Oľga je naozaj skvelá. Teším sa jej trpezlivosti a 100 % pripravenosti na každú hodinu. Super, odporúčam každému.
Lucia - 25.10.2013


 
Žiaden učiteľ Vám nenaleje slovnú zásobu alebo gramatiku do hlavy, môže Vám len ukázať cestu ako to najefektívnejšie zvládnuť. S Oľgou som spokojný, spĺňa moje očakávania, ktoré som od učiteľa mal. Dúfam, že nám spolupráca dlho vydrží.
Miloš RASLAVSKÝ - 02.11.2013
 

Som veľmi spokojná s výučbou. Na začiatku som nevedela čo môžem čakať od doučovania cez skype ale teraz po niekoľkých hodinách s Oľgou si ju neviem vynachváliť. Možem len odporúčať minimálne na 100% vo všetkých ohľadoch( napr. jej pripravenosť na každú hodinu, prispôsobenie termínov doučovania, trpezlivosť cez hodiny a mnoho ďalších)
Jana Samašová - 04.11.2013
 

Zo začiatku som bola plná očakávaní ako môže fungovať výučba angličtiny cez Skype. Teraz môžem iba potvrdiť, že s výborným lektorom, akým Oľga bez pochyby je, je to najlepší spôsob ako sa vzdelávať. Hodina s ňou má šmrnc, je pohotová, vie reagovať na každú moju otázku, ak je treba vysvetlí aj viac krát s max. trpezlivosťou. Ako mamina s dieťaťom veľmi oceňujem jej flexibilitu a ochotu pri zmene termínu výučby. Oľgu môžem skutočne len doporučiť:-)
Marcela Balajová - 07.11.2013


Odporúčam doučovanie s Oľgou, jej výučba je na profesionálnej úrovni. Na hodinách anglického jazyka som sa naučila veľmi veľa. Hodiny sú zaujímavé, materiály rôzne a stále nové.
Ivana Csányiová - 25.03.2014


S výučbou anglického jazyka som veľmi spokojná a najmä sledujem pokroky, ktoré som dosiahla vďaka profesionálnemu prístupu a trpezlivosti Oľgy. Je veľmi príjemná a inteligentná osoba a dokáže výuku prispôsobiť môjmu tempu a schopnostiam čo maximálne oceňujem a splnila moje očakávania. Týmto ju naozaj vrelo odporúčam.
Helena Kuchyňková - 26.03.2014